(Mini) pesulõksudest

Ongi märkamatult uus nädal juba poole peale libisenud..

Seekord mõtlesin, et võiks ideid jagada (mini) pesulõksude kasutamisest nii dekoratsioonidena, kui ka meisterdamiseks.

Tristerini e-poes on hetkel saadaval kahes eri suuruses väikseid pesulõkse, toonivalikut jagub ka. Leiad need siit (LINK) 😉

 

Aga nüüd ilma pikema sissejuhatuseta asume asja kallale.

Esimeseks ideeks on valmistada magnet-teibi abil armsaid külmikumagneteid, mille külge saab erinevaid tähtsaid teateid või ka pilte riputada. Ülihästi sobib magneti asemel ka kasutada näiteks nendest magnetpildiraamatutest üle jäänud pilte, millelt pilt juba maha on kulunud. Minu antud postituses on küll kasutatud tavasuuruses puidust pesulõkse, aga pisematega on isegi armsam 🙂  Juhendi pesulõksu kaunistamiseks ja magnetiks muutmiseks leiad siit: (LINK)

Ja pilt tuleb ka:

Järgmiseks näitan üht toredat projekti, mida võiks vabalt nimetada “fotonööriks”. Milline tore viis eksponeerida oma kallite pilte. Alati ei pea need olema ju igavalt fotoraamis kummuti servel. Praegusel, jõuluajal, võib tavalise nööri asemel vabalt ka jõulutulesid nöörina kasutada. Annab veelgi rohkem asjale jumet. Vabalt võib ju niimoodi vaatamiseks välja panna sulle saadetud jõulukaardid või hoopis lapse joonistatud pildid. Õpetuse leiad siit: (LINK)

Ja pilti ikka ka:

Järgmise idee jaoks ma kahjuks õpetust ei leidnudki, aga samas seda vist ei olegi vaja. Näitan vaid pilti ja küll mõistate isegi 😉

Järgmine idee on küll selleks aastaks natukene hilja peale jäänud, aga ega sel aastal viimased jõulud ometi pole. Järgmiseks aastaks võib oma kallile sellise armsa advendikalendri teha. Loomulikult on siin kasutatud täna teemaks olevaid minipesulõkse 🙂 Juhendi leiad siit: (LINK)

Ja pilti ka ikka:

Ma pean tunnistama, et taaskord on teema väga laiahaardeline. Leian juba mingisuguse idee ja sellega ka pildid, suudan juba ära salvestada ja siis leian sama idee aga veel ägedamalt ja siis veel paar korda sama.  Lõpuks on juba päris raske otsustada, millist kirja panna.

Aga selleks korraks lõpetan. Loodan järgmine nädal naasta 🙂

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s