Auguraudadega

Seekord otsustasin teemaks võtta mini augurauad. On olemas igasugu toredaid asju, mida nende abil teha saaks, kuid mis tavaliselt meelde ei tule või olgem ausad – ega iga asja peale ise ei tulekski!

Ega siin pikka juttu polegi – hakkan aga kohe pihta.

Esimesena tutvustan üht toredat värvilaiku, mida saab auguraua abil tuppa teha.

Lisaks augurauale on selle tegemiseks vaja veel ka kas erinevaid värvilisi pabereid või ehituspoodides müüdavaid värvitoonikaarte. Idee ise asub siin (LINK)

Ja pilti panen ka:

Järgmine idee on väga tore teha koos lastega. Ja tegelikult ei ole üldse vaja kujundiga augurauda, saab ka täitsa tavalise dokumentide augustamiseks mõelduga.. Kuigi näiteks lehekujulise augustajaga tuleks ehk veel ägedam. Antud lingil on veel igasuguseid sügiseteemalisi meisterdusi, mida saab koos lastega teha. Link ise asub siin (LINK)

Ja pilti ka:

Järgmiseks rändame ajas mitu kuud edasi ja järgmine idee tuleb sõbrapäevaks, mis teatavasti on 14. veebruaril.  Idee ise on ülilihtne, aga nagu lihtsate asjadega tihti juhtub – vot ei tule selle peale ise! Link asub siin (LINK)

Ja pilti ka sellest toredast kaardist:

Ja viimaseks õpetan üht toredat trikki, mis võib muuta nii mõnegi tüdruku nägemust auguraudadest.. Ühesõnaga – maniküür auguraua abil! Link, koos “puust-ette-ja-punaseks” õpetusega asub siin (LINK)

Ja pilt tulemusest:

Päris äge, ah?

Igatahes, tänaseks ideedest aitab.. Nagu tavaks saamas on, jagan ka seekord linki meie toredale e-poele, kust erinevate mustritega toredaid auguraudu soetada saab. Hetkel on valikus 9 erinevat disaini: ristikulehtliblikas ühtmoodija teistmoodilipsukesüdatähekelumehelvestulp ja noot. (vajutades disaini nimele, avaneb link e-poodi)

Kohtumiseni järgmisel korral uute ideedega 🙂

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s