Auguraudadega

Seekord otsustasin teemaks võtta mini augurauad. On olemas igasugu toredaid asju, mida nende abil teha saaks, kuid mis tavaliselt meelde ei tule või olgem ausad – ega iga asja peale ise ei tulekski!

Ega siin pikka juttu polegi – hakkan aga kohe pihta.

Esimesena tutvustan üht toredat värvilaiku, mida saab auguraua abil tuppa teha.

Lisaks augurauale on selle tegemiseks vaja veel ka kas erinevaid värvilisi pabereid või ehituspoodides müüdavaid värvitoonikaarte. Idee ise asub siin (LINK)

Ja pilti panen ka:

Järgmine idee on väga tore teha koos lastega. Ja tegelikult ei ole üldse vaja kujundiga augurauda, saab ka täitsa tavalise dokumentide augustamiseks mõelduga.. Kuigi näiteks lehekujulise augustajaga tuleks ehk veel ägedam. Antud lingil on veel igasuguseid sügiseteemalisi meisterdusi, mida saab koos lastega teha. Link ise asub siin (LINK)

Ja pilti ka:

Järgmiseks rändame ajas mitu kuud edasi ja järgmine idee tuleb sõbrapäevaks, mis teatavasti on 14. veebruaril.  Idee ise on ülilihtne, aga nagu lihtsate asjadega tihti juhtub – vot ei tule selle peale ise! Link asub siin (LINK)

Ja pilti ka sellest toredast kaardist:

Ja viimaseks õpetan üht toredat trikki, mis võib muuta nii mõnegi tüdruku nägemust auguraudadest.. Ühesõnaga – maniküür auguraua abil! Link, koos “puust-ette-ja-punaseks” õpetusega asub siin (LINK)

Ja pilt tulemusest:

Päris äge, ah?

Igatahes, tänaseks ideedest aitab.. Nagu tavaks saamas on, jagan ka seekord linki meie toredale e-poele, kust erinevate mustritega toredaid auguraudu soetada saab. Hetkel on valikus 9 erinevat disaini: ristikulehtliblikas ühtmoodija teistmoodilipsukesüdatähekelumehelvestulp ja noot. (vajutades disaini nimele, avaneb link e-poodi)

Kohtumiseni järgmisel korral uute ideedega 🙂

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s